Ana sayfa

Beyasun Industrial Co.,Ltd

şirket Profili

Beyasun Industrial Co, Ltd

Firmamız, Beyasun Industrial Co, Ltd Nan 'bir Şehir, Fujian Province, Çin, hangi bebek bezi, bebek pantolonu, yetişkin bezi, ıslak mendil, hijyenik ped gibi bebek tek kullanımlık hijyen ürünleri profesyonel bir üreticisidir ve külot astarları, tek kullanımlık yatak pedi, sıkıştırılmış havlu, vb. Fabrikamız yaklaşık 35.000 metrekareyi kapsıyor. Otomatik üretim hatları ile dünyadaki en yüksek teknolojiye sahip üreticilerden biriyiz.

Gelişmiş yönetimimiz iyi şirket ve kaliteli ürünlere öncülük etmektedir. "Goodkids", "Babyking", "Drycare" "Wesburg", "Sağlıklı", "Kamera", "Pürüzsüz Bebek", "İhale Sevinci", "Şaşkın", "Bebek Bakımı" … satış ağları çoğu ülke ve bölgeye yayıldı. Çeşitli özellikleri ile yaklaşık 100'den fazla farklı ürün sağlayabilir. Ayrıca şu ana kadar Kanada, ABD, Güney Amerika, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika ve diğer bazı ülke ve bölgelere ürünlerimizi ihraç ettik.


Sıkı yönetime ve bölümler arasındaki iyi işbirliğine odaklanmamız nedeniyle şirketimizin ölçeği kademeli olarak genişletildi. Biz ISO9001 geçti: 2008, CE, QC, FDA sertifikası. Kalitemiz yurtiçinde ve yurtdışında iyi bir üne sahiptir ve ciromuz her geçen yıl artmaktadır. Daha iyi bir gelecek için yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimizle birlikte çalışabileceğimize inanıyoruz.

Birlikte gidelim, daha iyisini yapacağız!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Tarihimiz

--- Beyasun Industrial Co, Ltd

Beyasun Industrial Co.,Ltd
Beyasun Industrial Co.,Ltd
Beyasun Industrial Co.,Ltd
Beyasun Industrial Co.,Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : "Goodkids", "Babyking", "Drycare" "Wesburg", "Sağlıklı", "Kamera", "Pürüzsüz Bebek", "İhale Sevinci" "Kolay Bakım"

No. Çalışanları : 270~300

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Beyasun Industrial Co.,Ltd Sertifikalar Çin Beyasun Industrial Co.,Ltd Sertifikalar Çin Beyasun Industrial Co.,Ltd Sertifikalar